دلیل تفاوت قیمت های شرکت های مختلف چیست؟

ببینید، سیاست های کاری شرکت ها متفاوت است ،قیمت های ما، با توجه به کیفیت خدمات ، پشتیبانی،میزان در دسترس بودن سرور ها تعیین شده است.

مثلا شما ممکن است از یک شرکتی هاست ۱۰۰مگ را ۱۰۰۰۰ تومان خرید کنید، ممکن است چند دلیل داشته باشد،یکی از انها می تواند overcel بودن سرور باشد،
مثلا در سروری که نهایتا ۲۰۰ سایت می تواند میزبانی شود ۱۰۰۰ سایت میزبانی میکنند ،خب یقینا هزینه ممکن است کاهش یابد ولی در سرعت سرویس شما تاثیر میگذارد.
شرکت هایی بودند که هاست ارزان به این شکل ارائه می کردند ولی متاسفانه پایدار نبودند و بعد از مدتی مجموعه خود را یا واگذار نموده اند ویا ادامه فعالیت نداشتند،تجربه کاری،میزان رضایت مشتریان ، می تواند دلیلی برای یک انتخاب درست برای هاستینگ باشد،توجه داشته باشید یک هاستینگ خوب و مطمئن می تواند شروع خوبی برای فعالیت مجازی شما باشد.

چرا قیمت ها در میهن هاستینگ با وجود حفظ کیفیت نسبت به شرکت های دیگر کمتر و منطقی تر می باشد؟

میهن هاستینگ یک قرارداد بلند مدت با دیتاسنترهای ارائه دهنده سرورهای هاست لینوکس و هاست ویندوز نظیر هتزنر در آلمان، OVH در کانادا، افرانت در تهران، منعقد نموده است که این قرارداد حاوی ارائه سرورهای پرقدرت با قیمت ارزان (بدلیل مدت طولا نی قرارداد و حجم خرید بالای سرور ، از طرف میهن هاستینگ بوده است) به عبارت دیگر سرورهای با حجم هارد بالا توسط میهن هاستینگ خریداری شده که این موضوع قیمت تمام شده هاست را توسط میهن هاستینگ پایین آورده است .
میهن هاستینگ تخفیف های بدست امده ازین طریق را با مشتریان خود به اشتراک گذاشته است.همچنین میهن هاستینگ توانسته است با مدیریت هزینه ها، تا حد ممکن هزینه های جانبی را کاهش دهد.