چرا ارزان ولی مطمئن؟

میهن هاستینگ با رویکرد مشتری مداری وانصاف ، توانسته است در شرایط کنونی خدمات خود را با حفظ کیفیت و سطح مطلوب با قیمت ارزانتری نسبت به هاستینگ های دیگر ارائه دهد.

شاید برای شما نیز این سوال بوجود بیاید که چرا قیمت های میهن هاستینگ، علی رغم اینکه سرویس های پایدار و پرسرعت با پشتیبانی حرفه ای ارائه می دهد، در مقایسه با شرکت های هاستینگ دیگر کمتر می باشد؟؟؟

میهن هاستینگ  یک قرارداد بلند مدت با دیتاسنترهای ارائه دهنده سرورهای هاست لینوکس و هاست ویندوز نظیر هتزنر در آلمان، OVH در کانادا، افرانت در تهران، منعقد نموده است که این قرارداد حاوی ارائه سرورهای پرقدرت با قیمت ارزان (بدلیل مدت طولا نی قرارداد و حجم خرید بالای سرور ، از طرف میهن هاستینگ بوده است) به عبارت دیگر سرورهای با حجم هارد بالا توسط میهن هاستینگ خریداری شده که این موضوع قیمت تمام شده هاست را توسط میهن هاستینگ پایین آورده است .
میهن هاستینگ تخفیف های بدست امده ازین طریق را با مشتریان خود به اشتراک گذاشته است.همچنین میهن هاستینگ توانسته است با مدیریت هزینه ها، تا حد ممکن هزینه های جانبی را کاهش دهد.

میهن هاستینگ همواره به این موضوع اعتقاد دارد که اعتقاد و اعتماد مشتریان ارزشی والاتر از رسیدن به ثروت دارد و همیشه برای هدف نهایی که رضایت و اعتماد مشتری می باشد تلاش خوهیم نمود.