تماس 9 تا 21 و تیکت 24 ساعته

سامانه ارسال انبوه پیامک

با پنل پیامک یا پنل sms میهن هاستینگ در کمترین زمان می توانید مراحل ثبت نام را تکمیل کرده و سامانه پیامک ارسال گروهی داشته باشید.

انتخاب يک پلن مناسب پنل برنزی پنل طلایی پنل پیشرفته (پرفروش ترین) پنل ویژه (تجاری)
امکانات مناسب برای کاربرانی که شماره مخاطبان خود را دارند و نیاز به استفاده از بانک شماره ها را ندارند. و تعداد ارسال زیادی دارند این سامانه تمام امکانات اولیه را دارد مناسب برای کاربرانی که قصد تبلیغات و استفاده از بانکهای اطلاعاتی مشاغل اصناف و مناطق خاص و کدپستی دارند اغلب افرادی که فقط نیاز به ارسال دارند از سامانه طلایی استفاده می کنند مناسب برای کاربرانی که قصد اطلاع رسانی و یا تبلیغات بصورت حرفه ای را دارند، با امکانات خاص این سامانه دارای خط اختصاصی رایگان می باشد و ارسال و دریافت انبوه دارد مناسب برای استفاده هر نوع کاربری هزینه پیامک ۹۰ ریال(بسیار مقرون به صرفه) دسترسی آسان و بدون محدودیت به تمام امکانات سامانه کاربران این سامانه از تخفیف هایی برخورداند
قابلیت استفاده از شماره عمومی از شماره عمومی دارای خط اختصاصی ارسال و دریافت دارای خط اختصاصی ارسال و دریافت
تعرفه ارسال پیامک (ویژه) ۱۴ تومان ۱۳ تومان ۱۲ تومان ۱۰٫۵ تومان
هم اکنون سفارش دهید سفارش سفارش سفارش سفارش

سامانه های پیامک میهن هاستینگ به ۴ دسته برنزی، طلایی، پیشرفته و ویژه تقسیم بندی می شوند، که تفاوت عمده آنها در امکانات و تعرفه پیامک می باشد.

از خصوصیات مهم این سامانه ها، امکانات حرفه ای، پنل کاربری آسان، پشتیبانی آنلاین، تعرفه و قیمت ارزان با کیفیت بالا، بروزبودن و سرعت بالا می باشد.

برای ارسال پیامک باید به میزانی که میخواهید پیامک ارسال کنید پنل را شارژ کنید.
این تعرفه های تمام شده پیامک های می باشد که مالیات و 1 تومان اضافه مصوب مجلس در آن منظور شده است.