تماس 9 تا 21 و تیکت 24 ساعته

سامانه ارسال انبوه پیامک

با پنل پیامک یا پنل sms میهن هاستینگ در کمترین زمان می توانید مراحل ثبت نام را تکمیل کرده و سامانه پیامک ارسال گروهی داشته باشید.

انتخاب يک پلن مناسبپنل برنزیپنل طلاییپنل پیشرفته (پرفروش ترین)پنل ویژه (تجاری)
امکاناتمناسب برای کاربرانی که شماره مخاطبان خود را دارند و نیاز به استفاده از بانک شماره ها را ندارند. و تعداد ارسال زیادی دارند این سامانه تمام امکانات اولیه را داردمناسب برای کاربرانی که قصد تبلیغات و استفاده از بانکهای اطلاعاتی مشاغل اصناف و مناطق خاص و کدپستی دارند اغلب افرادی که فقط نیاز به ارسال دارند از سامانه طلایی استفاده می کنندمناسب برای کاربرانی که قصد اطلاع رسانی و یا تبلیغات بصورت حرفه ای را دارند، با امکانات خاص این سامانه دارای خط اختصاصی رایگان می باشد و ارسال و دریافت انبوه داردمناسب برای استفاده هر نوع کاربری هزینه پیامک ۹۰ ریال(بسیار مقرون به صرفه) دسترسی آسان و بدون محدودیت به تمام امکانات سامانه کاربران این سامانه از تخفیف هایی برخورداند
قابلیت استفادهاز شماره عمومیاز شماره عمومیدارای خط اختصاصی ارسال و دریافتدارای خط اختصاصی ارسال و دریافت
تعرفه ارسال پیامک (ویژه)۱۴ تومان۱۳ تومان۱۲ تومان۱۰٫۵ تومان
هم اکنون سفارش دهید سفارش سفارش سفارش سفارش

سامانه های پیامک میهن هاستینگ به ۴ دسته برنزی، طلایی، پیشرفته و ویژه تقسیم بندی می شوند، که تفاوت عمده آنها در امکانات و تعرفه پیامک می باشد.

از خصوصیات مهم این سامانه ها، امکانات حرفه ای، پنل کاربری آسان، پشتیبانی آنلاین، تعرفه و قیمت ارزان با کیفیت بالا، بروزبودن و سرعت بالا می باشد.

برای ارسال پیامک باید به میزانی که میخواهید پیامک ارسال کنید پنل را شارژ کنید.
این تعرفه های تمام شده پیامک های می باشد که مالیات و 1 تومان اضافه مصوب مجلس در آن منظور شده است.