تماس 9 تا 21 و تیکت 24 ساعته

لایسنس لایت اسپید- قیمت لایسنس لایت اسپید

لایسنس لایت اسپید چیست؟ کاربرد لایت اسپید در کجاست؟ در این مطلب قصد داریم به طور کامل لایسنس لایت اسپید را توضیح دهیم و سپس قیمت های خرید آن را در میهن هاستینگ مشخص کنیم. لایت اسپید یک نرم افزار و وب سرور تجاری قوی از نظر عملکردی، مقیاس پذیری و امنیتی است. این لایسنس سازگاری کاملی با آپاچی دارد. به عبارتی جایگزینی برای آپاچی است! این لایسنس بسیار پرسرعت می باشد اما یک وب سرور غیر رایگان است. در ادامه با ما همراه باشید.

لایسنس لایت اسپیداگر سایت های پربازدید و سنگینی دارید حتما از لایسنس لایت اسپید استفاده کنید. این لایسنس ها باتوجه به سرور اختصاصی و مجازی و تعداد cpu تقسیم بندی می شوند. اکثر هاستینگ های دنیا از این لایسنس برای سرورهای خود استفاده می کنند. 

اگر شما از سرور لایت اسپید استفاده کنید تا حد بسیار زیادی نیاز به خرید سرور با منابع بیشتر برای رفع کمبود های خود ندارید.

مزایای لایسنس لایت اسپید چیست؟

شرکت اصلی litespeed در new jersey امریکا می باشد که یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده ی وب سرورها و امنیت سرورهای میزبانی وب می باشد.

 • داشتن کنترل پنل بسیار ساده برای نصب
 • سرعت بالا در استفاده و نصب این سرور (تقریبا 6 برابر آپاچی)
 • عملکرد و مقیاس پذیری فوق العاده بالا
 • بهترین انتخاب برای هاستینگ اشتراکی به دلیل سرعت بالا
 • امنیت بسیار بالا و مجهز به Anti-DDoS
 • پشتیبانی از چندین کانکشن همزمان
 • امکان نصب لایسنس لایت اسپید بر روی سرورهای لینوکس با کنترل پنل و دایرکت ادمین
 • کاهش زمان بارگذاری. با این لایسنس مشکل لود سرور را رفع کنید. معمولا سرورهایی که بیش از حد پردازش دارند کند می شوند و در نتیجه سایت ها هم با کندی لود می شوند.
 • پشتیبانی از فیلترینگ درخواست های mod- security
 • قابلیت پشتیبانی Apache compatible URL rewrite engine
 • دارای یک برد فراگیر در زمینه ی مدیریت سرور
 • پشتیبانی از محتوای ایستا و پویا ( لایت اسپید بیش از 50 درصد سریع تر از آپاچی محتوای php را تحویل می دهد. برای محتواهای ایستا از boa، thttpd، TUX استفاده می کند.) دلیل بالا بودن سرعت بخاطر استفاده از mod-php است که در این وب سرور استفاده شده است.
 • وجود cgi های موثر
 • دارای نصب و به روزرسانی اتوماتیک php
 • جلوگیری از system overloading
 • قابلیت بازیابی سرور از قطعی های ناگهانی
 • down time نزدیک به صفر در ریستارت های مطبوع
 • قابلیت پشتیبانی از CGI و Fast CGI و PHP و Servlet/JSP
 • دارای حجم کم Footprint (رد پا)

برای خرید هاست ارزان با پشتیبانی تماس بگیرید. 

مشاوره برای خرید لایسنس لایت اسپید

قیمت انواع لایسنس ها بر اساس مدل و کاربرد آن در جدول زیر آمده است:

 

 

انتخاب يک پلن مناسبSite OwnerSite Owner PlusWeb Host LiteWeb Host EssentialWeb Host ProfessionalWeb Host EnterpriseWeb Host Elite
CPU1 هسته ای1 هسته ای1 هسته ای1 هسته ای2 هسته ای4 هسته اینا محدود
RAM8 گیگابايتنا محدودنا محدودنا محدودنا محدودنا محدودنا محدود
Domain55نا محدودنا محدودنا محدودنا محدودنا محدود
Cachingدارددارددارددارددارددارددارد
مدت تحویل24 ساعت24 ساعت24 ساعت24 ساعت24 ساعت24 ساعت24 ساعت
قیمت ماهیانه (تومان)
هم اکنون سفارش دهید سفارش سفارش سفارش سفارش سفارش سفارش سفارش

 

به صورت کلی لایسنس ها تابع قوانین سایت litespeedtech.com هستند. باید مراقب هکرها هم باشید. زیرا هکرها در litesppedtech null کدهایی برای هک سرور شما قرار می دهند. اگر این لایسنس هک شود امکان تغییر IP و دایرکتری در آن وجود دارد. لایت اسپیدهایی که دارای رم 8 گیگ هستند برای سرورهای مجازی بزرگ مناسب می باشند. اگر شما سایت های پربازدید دارید استفاده از لایت اسپید تا 2 گیگ رم برای کار شما پاسخگو می باشد.

توجه کنید که تعداد هسته پردازنده فعال روی سرور شما ارتباطی با تعداد هسته پردازنده ی سفارش داده شده برای لایسنس ندارد. در واقع تعداد هسته ی لایسنس، تعیین کننده تعداد هسته بکار گرفته شده در زمان پردازش درخواست های رسیده به وب سرور می باشد.

ساختار اصلاح شده لایسنس لایت اسپید

انتخاب لایسنس مناسب، در گذشته سختی های فروانی داشت. در نتیجه ما لایسنس های جدیدی را برای لایسنس لایت اسپید تهیه نمودیم، برخی از نمونه های گذشته را حذف کردیم تا شما انتخاب دقیق تر و بهتری داشته باشید.

Site Owner:

لایسنس Site Owner، تنها برای یک وب سایت هستند (برای 5 Domain و یا کمتر). این نوع از لایسنس ها در قیمت های نسبتا پایین برای افراد عرضه میگردد. دارای RAM محدودی در مقایسه با لایسنس هاست وب هستند. لایسنس هاست وب: Domain های نامحدودی را پوشش می دهد. و همینطور RAM نامحدودی هم دارند. قیمت لایسنس هاست وب با توجه به تعداد کارکنان شما متفاوت است. CPU قدرتمند تری دارا می باشند.

CPU اختصاصی

قدرت CPU موجود در توضیحات لایسنس نشان دهنده این مسئله است که چه تعداد فرایند لایت اسپید انجام میشود. لایسنس های VPS و لایسنس های VPS فوق العاده، تنها قادر به انجام یک فرایند هستند. نیازی به تطبیق تعداد CPUهای توضیحات لایسنس با تعداد CPUهای سرور نیست.

محدودیت RAM

سرورVPS با توجه به مدل لایسنسی که داراست، دارای محدودیت مشخصی در تعداد RAM میباشد. اما لایسنس لایت اسپید از RAM موجود، در تمامی فرایندها استفاده میکند.

محدودیت اتصال هم زمان

چنانچه اتصالات هم زمان به نقطه ی محدود تعریف شده سرور برسد، دیگر اتصالات در صف انتظار قرار میگیرند تا زمانی که محدودیت اتصالات هم زمان برطرف شود.

 Casheلایت اسپید

Cashe لایت اسپید در وب سرور لایت اسپید مورد استفاده قرار می گیرد. لایسنس لایت اسپید نیاز به داشتن صفحات داینامیک را به شدت می کاهد. این کار باعث می شود تا استفاده از Resource سیستم به حداقل برسد. اضافه شدن این Cashe در هر زمان، به لایسنس لایت اسپید امکان پذیر است.