تماس 9 تا 21 و تیکت 24 ساعته

 تست نفوذ پذیری
تست نفوذپذیری یا تست نفوذ (penetration test) روشی برای تشخیص حفره‌های امنیتی در یک سرور، شبکه و سازمان است. این سرویس که در دسته اول قرار می‌گیرد حملات هکرها بر روی اهداف مورد نظر را شبیه سازی می‌کند و پس از تشخیص حفره‌های امنیتی راه‌کارهای مناسب برای امن نمودن آنها ارائه می‌کند.

 راه اندازی SIM
مدیریت اطلاعات امنیتی و یا SIM مخفف (Security Information Management) محصولی است که توسط آن نرم افزار به جمع آوری تمامی لاگ‌های سیستم های مختلف می‌پردازد و در صورت تشخیص پارامترهای یک حمله در لاگ‌های سیستم عکس العمل نشان می‌دهد.

 راه اندازی IDS/IPS
سیستم‌های تشخیص و جلوگیری از نفوذ نرم افزارهایی هستند که به تشخیص پارامترهای حملات مختلف به داخل شبکه می‌پردازند و از آنها جلوگیری کرده و یا گزارش می‌دهند.

 نظارت بر وقایع
سیستم نظارت بر وقایع (log monitoring) نرم افزاری است که قادر به جمع آوری و گزارش لاگ های مختلف سیستم می‌باشد.

 نصب و راه اندازی FIREWALL
ارائه مشاوره تنظیم فایروال و UTM موجود در سازمان‌ها و شرکت‌ها به بهترین و امن‌ترین شکل ممکن. و ارائه خدمات خرید و نصب فایروال و UTM‌های سخت افزاری و نرم افزاری.

 مدیریت حفره های امنیتی
ارائه نرم افزارهای مدیریت به روز رسانی و حفره های امنیتی که باعث صرفه جویی در زمان و هزینه و پهنای باند شبکه های کوچک بزرگ میشود و در کمترین زمان ممکن به ارائه گزارش امنیتی سیستم های داخل شبکه و به روزرسانی آنها می‌نماید.

 امنیت وب اپلیکیشن‌
ارائه راه‌کارها و سرویس‌های تست، اسکن و رفع حفره‌های امنیتی وب اپلیکیشن‌ها با تکنولوژی‌های متفاوت.

 مشاوره امنیت و ریسک

خدمات امنیت اطلاعات میهن هاستینگ مجموعه‌ای است از سرویس های امنیتی که گستره بزرگی از نیازهای اطلاعاتی و امنیتی سرور های شرکت‌ها و سازمان‌ها را در بر می‌گیرد.
در عصر اطلاعات تهدیدات امنیتی نیز شکل جدیدی به خود گرفته‌اند و این مسئله تمامی ارگان‌های یک سازمان را به شکل‌های متفاوتی مورد تهدید قرار می‌دهد. این گونه تهدیدات
می‌تواند به صورت انتشار نرم افزارهای جاسوسی و مخرب توسط عوامل داخلی و خارجی و یا به صورت نشت اطلاعات حیاطی توسط این عوامل باشد. اینجاست که مفاهیم جدیدی
با عنوان نبرد مجازی و تروریسم مجازی ارائه می‌شود که در برگیرنده پارامترهای نفوذ به یک سازمان و تخریب و خروج اطلاعات حیاتی از آن است.

ارائه مشاوره در زمینه مدیریت ریسک و امن کردن سیستم های آسیب دیده بعد از حملات بدافزارها.

جهت سفارش این سرویس با بخش فروش در ارتباط باشید و یا از طریق لینک زیر به بخش فروش جهت کانفیگ امنیتی سرور تیکت ارسال کنید.

ارسال تیکت