تماس 9 تا 21 و تیکت 24 ساعته

انتشار برنامه در گوگل پلی چگونه می باشد؟

انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی یکی از مهم ترین اقداماتی است که هر برنامه نویسی باید از این مرحله عبور کند. بعد از کامل شدن برنامه و تست و آزمون خطای آن، می توانید اپلیکیشن را در گوگل پلی منتشر کنید. ( این تست و آزمون خطا حتما باید با گوشی انجام شود) اگر اپلیکیشن با ارزشی دارید که از درآمد دلاری آن اطمینان دارید حتما باید آن را در گوگل پلی منتشر کنید. همه ی شما می دانید که کسب درآمد به صورت دلاری بسیار سودمند تر از درآمد ریالی می باشد. بنابراین اغلب افراد آن را به ریالی ترجیح می دهند. به صورت کلی فقط یک راه برای رسیدن به این نوع درآمد وجود دارد آن هم این است که برنامه ی خود را در گوگل پلی منتشر کنید. اما در مورد نحوه ی انتشار درمیهن هاستینگ در ادامه ی این مقاله به صورت کامل توضیح داده شده است. با ما همراه باشید.

جهت مشاوره رایگان انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی تماس بگیرید.

 

تماس با انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی

ارتباط با کارشناس انتشار برنامه در گوگل پلی

نحوه انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی

به عنوان یک برنامه نویس حتما می دانید اگر اپلیکیشن خود را در پلی استورهای معروف و بزرگ دنیا از جمله گوگل پلی و اپل استور منتشر نکنید، نمی توانید به کسب درآمد دلاری و اهداف خود در مورد انتشار اپلیکیشن بپردازید. در گوگل پلی جامعه ی آماری بالایی وجود دارد که در صورت انتشار اپلیکیشن در آن، می توانید کاربران وافعی خود را افزایش دهید. اولین نکته ای که در نحوه ی انتشار اپلیکیشن وجود دارد داشتن اکانت گوگل پلی می باشد. 

اما توجه داشته باشید که ایران در این زمینه ها تحریم می باشد! بنابراین ساخت اکانت و انتشار اپلیکیشن در آن کار چندان ساده ای نمی باشد. باید این امر را به متخصصین در این حوزه و حوزه های بین المللی بسپارید. میهن هاستینگ با داشتن افرادی کاردان در حوزه ی انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی کار برنامه نویس ها را آسان کرده است.

انتشار برنامه در گوگل پلی

در مورد انتشار اپلیکیشن کافیست موارد مورد نیاز را در اختیار ما بگذارید. سپس ما اپلیکیشن شما را منتشر می کنیم. این موارد شامل اسکرین شات از هر صفحه ی برنامه، لوگو، توضیحات، فایل apk و… . دقت کنید که هر کدام از این موارد باید در سایز و حجم مورد تایید گوگل باشد. مثلا فایل apk نباید بیشتر از 50 مگا بایت باشد در غیر این صورت گوگل برنامه را قبول نمی کند. در این بین اگر اپلیکیشن مشکل فنی داشته باشد، در حین آپلود فایل گوگل آن را قبول نمی کند. پس توجه کنید که حتما این موار را طبق قوانین گوگل به دست ما برسانید.

برای معتبر شدن اپلیکیشن خود همین حالا اقدام به انتشار در گوگل پلی کنید!

هزینه و زمان انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی

در مورد زمان انتشار برنامه در گوگل پلی، فقط چند ساعت کافی است! یعنی اپلیکیشن در کمتر از 24 ساعت منتشر می شود. به این نکته توجه کنید که لازمه ی نصب تضمینی گوگل، ادموب و ASO منتشر شدن برنامه در گوگل پلی می باشد. اپلیکیشنی که توسط ما در گوگل پلی منتشر می شود به صورت دائمی و همیشگی در مارک جهانی پلی استور می ماند. هزینه انتشار 200 هزارتومان و به صورت یک بار پرداخت می باشد. میهن هاستینگ انتشار برنامه در گوگل پلی را کاملا تضمینی انجام می دهد. 

انتشار برنامه ها در پلی استور گوگل به دو صورت انجام می شود. حالت اول رایگان است؛ یعنی برای دانلود و نصب اپلیکیشن نیازی به پرداخت هزینه از طرف کاربر نمی باشد اما در حالت دوم که پولی می باشد کاربر برای دانلود و نصب برنامه بر روی گوشی مجبور به پرداخت مبلغی می باشد. یادتان باشد که اگر برنامه ای به صورت رایگان منتشر کنید دیپر نمی توانید آن را به صورت پولی تبدیل کنید اما حالت برعکس آن وجود دارد. میهن هاستینگ گزینه ی مطمئنی برای انتشار برنامه در گوگل پلی می باشد. توجه داشته باشید که اگر اکانت مورد تایید گوگل نباشد اپلیکیشن شما در پلی استور منتشر نخواهد شد.

لازمه ی اصلی انتشار برنامه در پلی استور داشتن اکانت دولوپری گوگل می باشد. خرید اکانت دولوپری گوگل دارای دردسر می باشد. اگر قصد خرید اکانت دارید شرکت میهن هاستینگ قادر به تهیه ی آن می باشد. کافی است یک جیمیل خام در اختیار ما بگذارید. در کمتر از 1 هفته اکانت کاملا وری فای شده به شما تحویل داده می شود.

برای اطلاع دقیق و مشاوره رایگان با ما ارتباط  بگیرید. 

 

ارتباط با کارشناس انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی

 

علاوه بر پلی استور، مارکت جهانی اپل استورهم یکی از مهم ترین و پربازدید ترین مارکت ها می باشد که مخصوص کمپانی اپل است. تحریم ها در اپل بسیار سخت تر از گوگل پلی می باشد. در صورت درخواست شرکت ما قادر به ساخت اکانت اپل در دو نوع دولوپری و اینترپرایز (شرکتی) وجود دارد. ما هر دو نوع این اکانت ها را در اختیار داریم و در صورت نیاز برای شما هم می توانیم بسازیم. برای ساخت اکانت با نیروهای پشتیبان ما تماس بگیرید.

سوالات متداول انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی

چگونه اپلیکیشن خود را در گوگل پلی منتشر کنم؟

لازمه ی انتشار اپلیکیشن داشتن اکانت دولوپری گوگل می باشد. اگر اکانت ندارید کافیست موارد مورد نیاز برای انتشار را به ما بدهید و ما برنامه را براحتی منتشر می کنیم.

هزینه انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی چقدر می باشد؟

هزینه ی انتشار به صورت 1 بار پرداخت می باشد و حدود 200 هزارتومان است.

آیا اکانت دولوپری گوگل هم می سازید؟

بله در صورت درخواست، اکانت دولوپری برای شما و با نام خودتان ساخته شده و کمتر از از 1 هفته در اختیارتان قرار داده می شود.

چقدر زمان می برد تا اپلیکیشن در پلی استور منتشر شود؟

از زمانی که کار انتشار تمام شود، حدود 24 ساعت طول می کشد تا برنامه مورد تایید گوگل قرار بگیرد.

آیا برای بررسی وضعیت اپلیکیشن بعد از انتشار می توانیم به اکانت دسترسی پیدا کنیم؟

در صورت انتشار برنامه در اکانت میهن هاستینگ، بنا به دلایل امنیتی قادر به دسترسی اکانت نمی باشید. اما می توانید سفارش اکانت اختصاصی بدهید.

آیا اپلیکیشن به نام توسعه دهنده و شرکت سازنده منتشر می شود؟

در صورتی که سفارش اکانت اختصاصی بدهید بله؛ اپلیکیشن به اسم شرکت شما منتشر می شود زیرا اکانت به نام خود شما است. اما در غیر این صورت برنامه به اسم شرکت میهن هاستینگ منتشر می شود. بنابراین اگر بحث برندینگ برای شما حائز اهمیت می باشد، حتما اکانت اختصاصی را سفارش بدهید.